Zdobycie Śnieżki
23 czerwca 2026 roku grupa wychowanków wzięła udział w jednodniowej wycieczce do Karkonoskiego Parku Narodowego. Naszym celem było zdobycie najwyższego szczytu Karkonoszy. Śnieżka okazała się całkiem łatwym celem gdyż część naszych uczestników prawie na nią wbiegła
Piękny ale wymagający szlak prowadził nas przez Cmentarz ofiar góry, Dom Śląski gdzie zjedliśmy posiłek, sam szczyt i droga powrotna do Karpacza. Gratulacje dla wszystkich uczestników wycieczki za wytrwałość i pogodę ducha pomimo zmęczenia!
OOW JZ
