Zdobycie Śnieżki

23 czerwca 2026 roku grupa wychowanków wzięła udział w jednodniowej wycieczce do Karkonoskiego Parku Narodowego. Naszym celem było zdobycie najwyższego szczytu Karkonoszy. Śnieżka okazała się całkiem łatwym celem gdyż część naszych uczestników prawie na nią wbiegła😀 Piękny ale wymagający szlak prowadził nas przez Cmentarz ofiar góry, Dom Śląski gdzie zjedliśmy posiłek, sam szczyt i droga powrotna do Karpacza. Gratulacje dla wszystkich uczestników wycieczki za wytrwałość i pogodę ducha pomimo zmęczenia!

OOW JZ